Weekendowe granie

W minioną sobotę kibice z Radziechów i Wieprza mogli obejrzeć dwa mecze domowe. Najpierw o 15:00 swój mecz rozegrała drużyna trampkarzy. Po golach Maćka Leszczewskiego, Maćka Siwka i Szymona Pietraszko nasi młodzi piłkarze pokonali 3-1 rówieśników z Łękawicy pokazując tym, że ciężko przepracowany mikrocykl treningowy przynosi efekty. Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Gratulujemy!

Więcej zdjęć ze spotkania tutaj.

Po trampkarzach swój mecz rozegrała druga drużyna seniorów GKS-u. Podopieczni Artura Kitki zapisali sobie 3 punkty po zwycięstwie z Koszarawą Babia Góra. "Dwójka" po czterech kolejkach plasuje się na 3 miejscu w tabeli żywieckiej A-klasy.

GKS II - Koszarawa Babia Góra 2-0
1-0 M. Rypień (1')
2-0 K Śleziak (41')

Tutaj bramki z meczu:

W niedzielę w Dankowicach nasza pierwsza drużyna przegrała z Podbeskidziem II Bielsko-Biała 2-0. Sama gra nie wyglądała źle o czym najlepiej świadczą słowa trenera gospodarzy: "Jestem pod dużym wrażeniem gry naszego dzisiejszego rywala. Dziwi mnie, że GKS, póki co, nisko stoi w tabeli, ale jestem pewny, że w następnych tygodniach to ulegnie zmianie." My również mamy nadzieję, że wraz z niezłą grą przyjdą też zwycięstwa. Najbliższa okazja ku temu już w sobotę. Wtedy to na własnym stadionie podejmiemy beniaminka rozgrywek - KS Płomień Połomia. Początek meczu o 16.

Skrót meczu z TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała: