Klub 100

Ruszamy z nowym projektem „KLUB 100”!

Uczestniczyć mogą w nim pełnoletnie osoby fizyczne i firmy. Uczestnik deklaruje się wpłacać co miesiąc określoną kwotę, przy czym minimalna zadeklarowana kwota nie może być mniejsza niż 10 zł/miesiąc. Wpłaty składek dokonywane są na konto bankowe Gminnego Klubu Sportowego Radziechowy-Wieprz (numer konta podany w deklaracji członkowskiej) z zaznaczeniem jako "darowizna na rzecz klubu”.

Warunkiem uzyskania członkostwa w "KLUBIE 100" jest wypełnienie deklaracji członkowskiej i opłacenie pierwszej składki. Zaleganie z wpłatami składek przez okres trzech miesięcy spowoduje wygaśnięcie członkostwa i wykreślenie z listy członków "KLUBU 100”.

Przywileje członków "KLUBU 100":

• umieszczenie informacji o członkostwie w "KLUBIE 100" (zgodnie z życzeniem) na stronie internetowej Klubu oraz naszym fanpejdżu,
  • członek „KLUBU 100” otrzymuje certyfikat potwierdzający członkostwo w „KLUBIE 100”
  • *Pełnoprawny członek "KLUBU 100" otrzymuje karnet (minimalna wpłata 40zł miesięcznie) na wszystkie mecze naszych drużyn seniorskich rozgrywanych na własnym stadionie (w przypadku poluzowaniu obostrzeń dotyczących obecności kibiców na meczach).
  • *Pełnoprawny członek „KLUBU 100” otrzymuje możliwość umieszczenia baneru reklamowego na naszym obiekcie (minimalna wpłata 100zł miesięcznie).
  • Inne formy promocji do uzgodnienia indywidualnie.

* Warunkiem uzyskania pełnego członkostwa „Klubu 100” GKS Radziechowy-Wieprz jest uiszczenie wpłaty członkowskiej nieprzerwanie za okres 3 kolejnych miesięcy.

Pełny regulamin „KLUBU 100” dostępny jest pod adresem: https://gksradziechowywieprz.futbolowo.pl/regulamin

RAZEM TWORZYMY GKS!

Wszystkich tych, którzy chcą dołączyć do naszej akcji prosimy o kontakt mailowy: gksradziechowywieprz@gmail.com lub telefoniczny: 504 315 308.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce "Klub 100". Do naszej akcji dołączyli już m.in: