Weekend bogaty w bramki

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej za nami. Tym razem rozegrane zostały dwa sparingi naszych seniorskich drużyn.
Wczoraj pierwsza drużyna seniorów mierzyła się z przedstawicielem małopolskiej IV ligi - Niwą Nowa Wieś. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem wyżej notowanych rywali 4-3. Gole dla GKS-u zdobywali: 2x Kacper Marian i jedną Marcin Byrtek.
Dziś zaś w meczu kontrolnym naszych rezerw z ekipą z Ciśca padł wynik 4-2 dla GKS-u. Gole w tym meczu zdobywali: 2x Karol Rozmus, po jednej dołożyli Wiktor Binda oraz zawodnik testowany.
GKS II wystąpił w składzie:
Karol Budzyński (Krzysztof Ćwikła), Mariusz Kozieł, Wojciech Kozieł, Szymon Jagosz, Szymon Pietraszko, Wiktor Binda, Dominik Syposz, Karol Rozmus, Tymoteusz Wolny, Paweł Janik , Michał Knapek, Wojciech Stanko, testowany zawodnik.