W sparingu lepsza Sarmacja

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny. Na boisku w Czeladzi ulegliśmy Sarmacji Będzin 2-0.

Samo spotkanie nie zachwyciło. Drużyna z Będzina przez dłuższą część spotkania nieco lepiej prezentowała się na boisku, rywale wyglądali na bardziej wybieganych. Dopiero w ostatnich 30 minutach meczu gra naszego zespołu nabrała rumieńców.

Pierwsza bramka dla przeciwników padła w 28 minucie. Zawodnik Sarmacji oddał płaski strzał po ziemi tuż koło słupka. W 82 minucie meczu po długim dośrodkowaniu na 16 metr zawodnik rywali lobem posłał piłkę za kołnierz naszego bramkarza.

Z naszej strony bramkarza Sarmacji próbował pokonać strzałem z rzutu wolnego Marcin Dudka, ale piłka minimalnie minęła słupek. Podobnie było przy strzale Jakuba Łukaszka, któremu po wymanewrowaniu obrońców zabrakło nieco precyzji. Na słupku kończyły się zaś próby Szymona Byrtka i Wojciecha Płazy.