Piłkarska majówka

W środę nasi czwartoligowcy udali się na mecz do Ustronia. Po dobrym i wyrównanym meczu niestety drużyna wróciła bez punktów przegrywając 2-0. Identycznym wynikiem zakończył się mecz sobotni, w którym mierzyliśmy się z Goczałkowicami Zdrój. Po ostatnich dwóch porażkach nasza pozycja w tabeli nie uległa jednak zmianie. Nadal plasujemy się na 9 miejscu w bieżących rozgrywkach i mobilizujemy się na kolejne mecze.

Wideo z meczu z Kuźnią:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W piątek w Wieprzu drużyna młodzików GKS-u wzięła udział w miniturnieju. Nasi młodzi zawodnicy rywalizowali z drużynami Świtu Cięcina i Sparty Sosnowiec. Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym, a wyniki poszczególnych meczy były następujące:

GKS Radziechowy-Wieprz 2:5 Świt Cięcina
Świt Cięcina 2:2 Sparta Sosnowiec
GKS Radziechowy-Wieprz 2:5 Sparta Sosnowiec

Po emocjonujących pojedynkach zawodnicy wspólnie zjedli ciepłą kiełbaskę oraz wypili herbatkę przygotowaną przez Zarząd naszego Klubu. Dodatkowo sztab szkoleniowy zespołu Sparty zapewnił wszystkim chłopakom nagrody za co gorąco dziękujemy :)

Więcej zdjęć z turnieju do zobaczenia TUTAJ.

W sobotę trampkarze GKS-u udali się na mecz ligowy do Pietrzykowic. Trener chłopaków zapowiadał wcześniej, że dwa najbliższe spotkania (Bory Pietrzykowice i Koszarawa Żywiec) będą niezwykle ciężkie. Z Pietrzykowic udało się wrócić z trzema punktami. Z Koszarawą zaś zmierzymy się w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Zapowiada się bardzo emocjonująco zatem zapraszamy do dopingowania :)

Skrót meczu trampkarzy z Borami Pietrzykowice:

Wielu emocji dostarczyło też środowe spotkanie A-klasowych rezerw z drużyną z Gilowic, w którym wąska kadra naszych piłkarzy przegrywała 1-0, następnie wyszła na prowadzenie 1-2 aby ostatecznie zejść z boiska pokonanym 3-2. Zaś w meczu niedzielnym z LKS Lipową "rezerwiści" wygrali na własnym stadionie z Lipową 4-2. Co warte odnotowania to wszystkie bramki padły w pierwszej odsłonie spotkania.