Zwyciężamy w Bielsku-Białej

W meczu 22 kolejki IV ligi śląskiej pokonaliśmy w wyjazdowym spotkaniu drużynę Podbeskidzia II Bielsko-Biała. Pierwszego gola w meczu w 26 minucie zdobył Grzegorz Szymoński wykorzystując niefrasobliwość defensywy Podbeskidzia. Od 58 minuty nasza drużyna grała w przewadze jednego zawodnika bowiem obrońca gospodarzy - Gigi Gurgenidze za faul został ukarany czerwoną kartką. Dwie minuty później centrostrzałem z 35 metrów popisał się Marcin Dudka podwyższając wynik meczu. W 65 minucie TSP zdołało zdobyć bramkę kontaktową po rzucie karnym, którego na gola zamienił Tomasz Podgórski, ale był to ostatni gol, który zobaczyli kibice zgromadzenia na stadionie przy ul. Młyńskiej.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 1-2 (0-1)
0-1 Szymoński (26')
0-2 Dudka (60')
1-2 Podgórski (k, 65')