Trampkarze liderem III ligi

Dzisiejszy mecz trampkarzy GKS-u Radziechowy-Wieprz zakończył się zwycięstwem 7-1 nad Koszarawą Żywiec.

Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył już w 13min spotkania Krzysztof Widzyk. Na drugiego gola przyszło nam czekać do 22min. Był to gol samobójczy zawodnika Koszarawy.

Po drugim golu nasi zawodnicy się rozstrzelali. W 30 minucie swoją drugą bramkę zdobył Krzysztof Widzyk.  3 minuty później na listę strzelców wpisał się Jakub Leszczewski. 40 minuta to gol zdobyty głową również przez J. Leszczewskiego. Kolejne trafienie to piękny strzał zza pola karnego Dawida Kurowskiego (45min). Ostatnią bramkę zdobył Konrad Mika w 55 minucie. Wynik mógł być wyższy, ale nie wykorzystaliśmy rzutu karnego podyktowanego w 60 min.

We wtorek (04.10) o 16:00 na stadionie w Radziechowach trampkarze rozegrają zaległy mecz z Ajaxem Leśną. Serdecznie zapraszamy!