Orliki zaingurowały sezon

W dniu wczorajszym (czwartek, 08.09.2016) swoje rozgrywki zainaugurowały Orliki, czyli chłopcy z rocznika 2006-07, a także w naszym przypadku, urodzeni w 2008r.

Można powiedzieć, że "Lany Poniedziałek" wypadł w tym roku u nas we wrześniu ;-))) ... gdyż drużyna ŻAPNu Żywiec, złożona z samych chłopców z rocznika 2006, pokazała jakie efekty przynosi systematyczny trening i zaaplikowała nam 32 (a może i 35 :-? ) bramki(ek), natomiast my odpowiedzieliśmy dwoma trafieniami: Szymona Jagosza z rzutu wolnego (co ciekawe, wyrównał stan meczu na 1:1!), oraz Karola Jaska po rzucie rożnym.

Nie o wynik tu szło do końca, a o naukę i świadomość, że tylko systematyczny trening pozwoli stawać się lepszym piłkarzem!!!

stoją od lewej:
Michał POLAK(07), Wiktor BINDA(06), Wiktor PAWLUS(06), Karol JASEK(07), Klaudiusz GÓRNY(06), Szymon MIESZCZAK(06), Bartek WANDZEL(06), Piotr SOŁTYSEK(06), Konrad PINDEL(08)

klęczą od lewej:
Damian DOBOSZ(07), Marek SUCHY(07), Kacper PIECUCH(07), Szymon JAGOSZ(07), Dominik BIELA(08), Wojtek KOZIEŁ(07), Michał KNAPEK(07)

Wspólne zdjęcie przed meczem: