Nieudany weekend

Ostatni weekend nie był dla naszych piłkarzy udany. Pierwszej drużynie przyszło się zmierzyć z niekwestionowanym liderem rozgrywek - Unią Turza Śląska. Zagraliśmy z faworyzowanym przeciwnikiem bardzo ambitnie, ale nieskutecznie i 3 pkt pojechały do Turzy. Porażka boli, bo na pewno nie byliśmy zespołem gorszym.

GKS Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śląska 0:2 (0:0)
Bramki: Polak 53, Kulczyk 87. Sędziował Mateusz Bielawski (Katowice). Widzów 200.

GKS: Ł. Byrtek – Krasny, Jaroszek, Dudka, Noga, Sz. Byrtek, Motyka, M. Byrtek (88. Tracz), Janik, Trzop (70. M. Rozmus), Błasiak. Trener Maciej MROWIEC.

UNIA: Musioł – Szymiczek, Bochenek, Kuczok, Nowak, Domin (66. Buczkowski), S. Markiewicz, Sikorski, Polak (61. Staniczek), Kulczyk (89. Krzyżok), Hanzel (90+3. Skrzyszowski). Trener Jan ADAMCZYK.
Żółte kartki: Krasny, Noga – Polak, S. Markiewicz, Staniczek.

Więcej o meczu:

Wkrótce zdjęcia z meczu.

Wideo z meczu:

---------------------------------------------------------------------

Rezerwy GKS-u również przegrały swój sobotni mecz. Wynik meczu w Ujsołach z tamtejszym LKS Muńcuł 3-0.

LKS Muńcuł Ujsoły - GKS Radziechowy-Wieprz II – 3:0 (3:0)
Bramki: (15' 19' 33') Kocoń. Sędziował Mariusz Woleń. Widzów 50.

Ujsoły: Worek, Piętka, A. Kręcichwost, Hutyra, Nicoś, B. Kręcichwost, D. Kręcichwost, Wojtyła, Bułka, Liszka, Kocoń (73' Piecha). Trener: Kurowski

GKS: Ciasnocha, Gołek, Urbaś, Dudek, Noga, Dziedzic, Kozieł, Kosiec, Lach, Stańco, Skrzypek (55' Ficek). Trener: Ciućka

---------------------------------------------------------------------

Juniorzy w meczu 21 kolejki II ligi wojewódzkiej polegli z rówieśnikami z Drogomyśla 2-6. Obecnie zajmujemy 13 lokatę w tabeli.

GKS Radziechowy-Wieprz – Błyskawica Drogomyśl - 2:6

---------------------------------------------------------------------

Trampkarze w niedzielny poranek grali w meczu na szczycie rozgrywek trampkarzy. Niestety nie udało się wywieźć punktów z boiska lidera.

Ajax Leśna - GKS Radziechowy-Wieprz

Bramki: Widzyk, J. Urbaś - 2