Zwycięstwa seniorów, remis trampkarzy

W miniony weekend nasze seniorskie drużyny zanotowały zwycięstwa, a podziałem punktów zakończył się mecz trampkarzy.

Młodzież GKS-u zremisowała na boisku w Wieprzu z Beskidem Gilowice 1:1. Kolejny dobrze rozegrany mecz, jednak zabrakło zdecydowanej pazerności oraz wykończenia akcji, aby cieszyć się ze zwycięstwa. Mimo to młodym piłkarzom gratulujemy, bowiem nadal mogą się pochwalić statusem drużyny niepokonanej w bieżących rozgrywkach.

Pierwsza drużyna swój mecz rozegrała w Landeku. Po golu Szymona Byrtka notujemy drugie zwycięstwo z rzędu. Na gola czekaliśmy do 48 minuty. Wcześniej natomiast bramkarz landeczan dwukrotnie w groźnych sytuacjach uchronił swoich kolegów przed stratą gola, a raz na przeszkodzie stanęła poprzeczka. Cieszą jednak zasłużone 3 punkty.

Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz 0-1 (0-0)
0-1 Sz. Byrtek (48')

GKS: Ł. Byrtek - K. Kubieniec, M. Dudka, A. Widełka, J. Krasny, P. Pindel, A. Kitka, M. Stasica (60' K. Gawor), T. Janik, D. Grabski (77' M. Łącki), Sz. Byrtek. Trener: Maciej Mrowiec

Skrót meczu:

Zwycięsko również ze swojego pojedynku wyszli piłkarze naszych rezerw, którzy w niedzielę na własnym boisku podejmowali Beskid Gilowice.

GKS Radziechowy-Wieprz II - Beskid Gilowice 4-2 (3-0)
1-0 M. Łącki (26')
2-0 M. Łącki (39')
3-0 W. Płaza (40')