Transfery - lato 2016

PRZYBYLI:

Przemysław Jurasz
Pierwszym wzmocnieniem naszej drużyny został wyróżniający się zawodnik Koszarawy Żywiec. Obrońca ma za sobą przygodę m.in. w juniorskiej drużynie Cracovii i Świcie Cięcina. Przemkowi życzymy powodzenia!

Jakub Krasny
Tego zawodnika nie trzeba nikomu przedstawiać. Po rocznym wypożyczeniu z Górala Żywiec zawodnik przeszedł do nas na zasadzie transferu definitywnego.

Rafał Hałat
20 letni napastnik trafił do naszego klubu z Koszarawy Żywiec. (fot. http://tskoszarawazywiec.pl)

Michał Czernek
Ostatnim wzmocnieniem przed startem sezonu 2015/2016 został Michał Czernek, który do Radziechów przyszedł z Rekordu Bielsko-Biała.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UBYLI:

Radosław Tracz
Po latach spędzonych w Radziechowach nasz wychowanek zasilił drużynę LKS Leśna.