Trampkarze zakończyli sezon

W tym tygodniu nasi trampkarze zakończyli bardzo udany sezon. Mimo przegranych baraży o awans do II ligi śląskiej z Beskidem Skoczów (0-2, 6-0) jesteśmy z chłopaków bardzo dumni. Nie tylko ze względu na osiągane wyniki, ale również przez ich zaangażowanie, frekwencję na treningach i meczach oraz widoczną chęć dalszego rozwoju. Cieszy też to, że chłopaki w trakcie rozmów przyznają, że bardzo lubią grać dla GKS-u i chcą to nadal robić. Dla nas jako Klubu jest to najważniejsze :)

Wracając do baraży - na pierwszym meczu rozgrywanym w Wieprzu zjawił się Prezes podokręgu żywieckiego Pan Dariusz Mrowiec, który wręczył naszej drużynie symboliczny puchar za zwycięstwo w lidze okręgowej - Żywiec oraz życzył naszym chłopakom powodzenia w starciu z mistrzem rozgrywek z podokręgu Skoczów. Jeśli chodzi o sam mecz to rywale ze Skoczowa prowadzili grę, a my ograniczaliśmy się do kontrataków. Gole dla Beskidu padły na początku i na końcu spotkania, ale mimo porażki można było być zadowolonym z występu naszych chłopaków bowiem do końca walczyli o wyrównanie.

GKS Radziechowy-Wieprz - Beskid Skoczów 0-2 (0-1)

Przed spotkaniem rewanżowym trener trampkarzy - Patryk Porębski powiedział nam, że chłopcy i tak już swoje zrobili, a skoro pierwszy mecz barażowy przegrany to do Skoczowa trzeba pojechać z ofensywnym nastawieniem licząc się z ewentualną wysoką porażką. W rewanżu Beskid zwyciężył 6-0. Pierwsza połowa przegrana w głowach zawodników, którzy mocno zestresowani wyszli na boisko. Druga część meczu wyglądała zdecydowanie lepiej - w szybkim tempie i z akcjami pod jedną i drugą bramką. Gratulujemy drużynie Beskidu Skoczów zasłużonego awansu.

Beskid Skoczów - GKS Radziechowy-Wieprz 6-0

Ze Skoczowa, zamiast do domów, pojechaliśmy Aquaparku w Leśnej, gdzie spędziliśmy bardzo przyjemnie dwie godziny :) A na zakończenie dnia smaczna pizza :)