TRAMPKARZE: Nikodem Mikler piłkarzem miesiąca!

Piłkarz miesiąca to co miesięczne wyróżnienie. Doceniamy trud, zaangażowanie i postępy sportowe, jednocześnie motywując do jeszcze cięższej pracy. Piłkarzem Października wybrany został Nikodem Mikler, który przez cały miesiąc prezentował wysoką formę, będąc ważnym ogniwem swojego zespołu.
Urodzony w 2004 roku, obecnie grający na pozycji środkowego pomocnika. Jak przyjął wiadomość o wyróżnieniu i jakie cele sobie wyznacza ?

Spodziewałeś się, że zostaniesz wybrany piłkarzem miesiąca ?
Nie spodziewałem się właśnie w ogóle! Cała drużyna bardzo ciężko pracowała, no i jest to dla mnie wielkie zaskoczenie.

Co oznacza dla Ciebie to wyróżnienie ?
To wyróżnienie oznacza dla mnie coraz większą motywację do dalszej ciężkiej pracy i dążenia do mojego określonego celu!

No dobrze, ale co Twoim zdaniem zdecydowało, że to Nikodem Mikler dostał wyróżnienie ?
Szczerze to nie wiem! Pracowałem na treningach tak samo ciężko jak każdy, walczyłem na boisku jak cała drużyna! Nie mam pojęcia, może jakieś względy indywidualne. Liczy się drużyna!

Jakie masz cele na najbliższą przyszłość ?
Moim aktualnym celem jest wygrać najbliższy dwumecz i pomóc drużynie w awansie do II ligi wojewódzkiej!