TRAMPKARZE: Kacper Mika i Szymon Pietraszko piłkarzami miesiąca!

W tym miesiącu wyróżnienie trafiło do dwóch zawodników: Kacpra Miki i Szymona Pietraszko! Obaj zawodnicy byli bardzo zaskoczeni decyzją trenera Patryka, który krótko powiedział dlaczego:

Drużyna wskazała kogoś innego, jednak patrząc pod kątem tego miesiąca to ta dwójka na to wyróżnienie zasłużyła zdecydowanie! Pierwszy wykazywał się dużą koncentracją i zaangażowaniem w okresie roztrenowania, natomiast Szymon miał jako jedyny w tym miesiącu 100% frekwencję na treningach.

Jak chłopaki odnieśli się do wiadomości o wyróżnieniu ?

Spodziewałeś się, że zostaniesz wybrany piłkarzem miesiąca ?

KM: Nie spodziewałem się.
SzP: W sumie trochę tak, ponieważ miałem 100% frekwencję na treningach, ale z drugiej strony było też kilka innych osób, które zasługiwały na to wyróżnienie.

Co oznacza dla Ciebie to wyróżnienie ?

KM: Wyróżnienie jest dla mnie dostrzeżeniem i docenieniem mojego zaangażowania i wysiłków na treningach i meczach!
SzP: Oznacza dla mnie na pewno dalszą motywację oraz poczucie satysfakcji :D