Remisy seniorów, pierwsza porażka trampkarzy

Weekendowe granie za nami więc prezentujemy krótkie podsumowanie naszych występów.

W sobotę rano nasi trampkarze udali się na mecz do Łękawicy w ramach 6 kolejki rozgrywek ligi młodzieżowej. Chłopaki rozegrali dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie, jednak gospodarze byli bardziej skuteczni w wykończeniu swoich okazji i to oni zwyciężyli 3-1. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zanotował Szymon Pietraszko. Drużynie z Łękawicy gratulujemy zwycięstwa, a naszym młodym piłkarzom pozostaje przełknąć gorycz pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach.

Również w sobotę, o godz. 15:00 nasza pierwsza drużyna seniorów w ramach 10 kolejki IV ligi zremisowała bezbramkowo z Odrą Centrum Wodzisław Śląski. Zdobyty punkt szanujemy, bowiem to goście zdecydowanie lepiej prezentowali się w tym spotkaniu. Naszej drużynie mecz wyjątkowo nie wyszedł. Za dużo indywidualnych błędów co przełożyło się na obraz spotkania. Bywają i takie dni kiedy nic nie wychodzi. Jedyny pozytyw taki, że passa meczów bez porażki podtrzymana.

Poniżej kilka zdjęć z meczu. Więcej fotek TUTAJ.

O godzinie 16:00 swój mecz rozpoczęli nasi "rezerwiści". Spotkanie nie zapowiadało się na łatwe bowiem na wyjeździe podejmowaliśmy drużynę aspirującą do awansu - Metal Węgierską Górkę. Na prowadzenie wyprowadził nas Konrad Matlak, który w 56 minucie podszedł do rzutu wolnego podyktowanego 45 metrów od bramki gospodarzy. Fantastyczny strzał i... weszło w samo okienko!!! :) Piękny gol. W 64 minucie drużyna z Węgierskiej Górki doprowadziła do wyrównania po golu z rzutu karnego.